В час ли си: Моето училище В час ли си: Моето училище – 21 ноември 2011 – БНТ Видео материал за нашето участие може да видите: ТУК първа част ТУК, втора част ТУК! Коментари: коментара Навигация ← Учебна практика в ДЛС „Искър”Седмица на гората 2012 г. →