На добър час, Випуск 2026!

Навръх 24 май Националната ПГГС „Христо Ботев“ – гр. Велинград изпрати тържествено своите 74-ма абитуриенти от Випуск 2026!!!

Над 600 души изпълниха двора на училището за церемонията по изпращането на Випуск 2026.

НА ДОБЪР ЧАС, ВИПУСК 2026!!!

Коментари:

коментара