ВИСОКО ПРИЗНАНИЕ В НАВЕЧЕРИЕТО НА 24 МАЙ!

В навечерието на 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура, Община Велинград отличи изявени учители, директори, културни дейци и партньори за техния принос, професионализъм и отдаденост.
Сред удостоените с престижни отличия са и представители на нашата училищна общност.
С приз „Заслужил учител“ бе отличена инж. Ирина Ачева – признание за висок професионализъм, всеотдайност и неуморна работа в името на образованието и учениците.

С приз „Вдъхновяващ партньор“ бе удостоен г-н Георги Янчев – директор на НПГГС „Христо Ботев“ – гр. Велинград, в знак на признателност за подкрепата, съпричастността и активното партньорство в полза на училищната общност.

Отличията бяха връчени на тържествена церемония от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев, в присъствието на официални гости, представители на образователни и културни институции.
Поздравяваме ги за заслуженото признание!
Тези награди са повод за гордост и доказателство, че отдадеността, трудът и съвместните усилия в името на образованието се ценят и оставят следа.
Гордеем се, че сред нас има хора, които с труд, сърце и отдаденост превръщат образованието не просто в професия, а в кауза!

Коментари:

коментара